Zeer innovatieve technologie en een sterk internationaal team

“In het verleden werd er gecensureerd door informatiestromen te blokkeren. In de eenentwintigste eeuw wordt er gecensureerd door mensen te overspoelen met irrelevante informatie.”

Yuval Noah Harari, Homo Deus: Een kleine geschiedenis van de toekomst

Wizenoze is opgericht in september 2013 door Diane Janknegt en Theo Huibers om het probleem aan te pakken dat wordt beschreven door Yuval Noah Harari, in het bijzonder voor leerlingen die overspoeld worden met irrelevante informatie online. Onze missie is om toegang te bieden tot een slimmer internet voor educatie. Wij ontwikkelen tools waarmee leerlingen en studenten toegang krijgen tot online informatie die passend zijn bij hun interesses en leesniveau.

Wizenoze werkt met innovatieve technologie en een sterk internationaal team. We onderhouden een hechte band met de academische wereld. Maar bovenal staat onze doelgroep altijd centraal bij onze productontwikkeling.  

TED talks

Finding the answer! A Better Internet for Kids

Hanna Jochmann Child-Computer Interaction

Ons team

Diane Janknegt
Thijs Westerveld, PhD

Chief Science Officer

thijs@wizenoze.com   LinkedIn

Hanna Jochmann, PhD

Child-Computer Interaction

hanna@wizenoze.comLinkedIn

Vaughn Dickson

Chief Technology Officer

vaughn@wizenoze.comLinkedIn

Gerben de Vries, PhD

Applied Scientist

gerben@wizenoze.comLinkedIn

Maarten Sprenger

Chief Content Collection

maarten@wizenoze.comLinkedIn

Leila Walker, PhD

Business Development

leila@wizenoze.comLinkedIn

Jonathan Viner

Business Development

jonathan@wizenoze.comLinkedIn

Robert Rankin
Laszlo Csontos

Sr. Back-end developer

laszlo@wizenoze.comLinkedIn

Edin Hendo

UI/UX Designer
Front-end Developer

edin@wizenoze.comLinkedIn

Max Coleman

Government and Corporate Partnership Advisor

max@wizenoze.comLinkedIn

Tjadine Ullmann-Carp

Onze raad van advies

Theo Huibers

Professor of Information Retrieval

LinkedIn

Alan Greenberg

Advisor and Director

LinkedIn

Terry Sweeney

BSc (Hons) MBA – Fellow of the Institute of Directors

LinkedIn

Sheetal Walsh

Entrepreneur, angel investor and social entrepreneur

LinkedIn

Franciska de Jong

Professor of Language Technology

LinkedIn

Dirk van der Mark

President of EADL

LinkedIn

Arjen P. de Vries

Professor of Multimedia Dataspaces

LinkedIn

Onze partners

Pin It on Pinterest

Share This